Mazivo Cable Grease - na řetězy a převody 400 ml

výrobce:Farmicol SpA
katalogové číslo:908. 003
EAN:08020089908037
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:175,2 Kč

212,0 Kč

Cable grease je:

Adhesivní a penetrační olej pro ocelové řetězce a kabely

 

PROČ ZROVNA CABLE GREASE
CABLE GREASE je vytvořen tak, že se uvolňuje ze spreje s tekutostí typických rozpouštědel. V několika vteřinách se průvodní rozpouštědla odpaří a uvolňují přitom lubrikační činidlo. Speciální přísady tohoto lubrikantu zvyšují jeho přilnavost a vodo-odpudivost a vedou k vynikajícímu ulpění na podkladech. Zajišťují nepřekonatelnou odolnost proti vyluhovacímu působení vody.


CABLE GREASE odolává teplotám až do 300 °C a tím umožňuje použití v každé situaci. Jeho rozmanité vlastnosti z něj činí víceúčelový lubrikant, který může být využit v různých sektorech a aplikacích. Přítomnost lithia ve sloučenině je vhodná pro všechny námořní aplikace včetně použití na hřídele vrtulí člunů. Vysoká přilnavost a penetrační schopnost z produktu vytváří ideální lubrikant pro řetězy. Produkt je kompatibilní se všemi „O-kroužky". Kabely a závěsy mostových jeřábů trpí absencí hluboké lubrikace uvnitř pramenů závěsných lan a kabelů: CABLE GREASE penetruje hluboko do jader kabelů a prosákne do centrálních pramenů, čímž vytváří prevenci proti kroutivým tendencím.


JAK
Potřeste plechovkou a aplikujte CABLE GREASE ze vzdálenosti asi 15 cm s použitím speciálního prodlužovacího nástavce. V případě ocelových kabelů může být produkt aplikován ve dvou etapách, což umožní progresivní penetraci.


KDE
Dílny pro opravy motorů vozidel a motocyklů
Zařízení pro práci s kovy a plasty
Vytápění, ventilace a klimatizace
Vysokozdvižné vozíky, traktory, stroje pro přemisťování zeminy
Čluny, loděnice, technici pro údržbu námořních motorů
Stavební dodavatelé
Tiskárenský průmysl
Slévárny
Výroba skla
Stroje pro opracování mramoru a žuly
Zařízení pro odlévání

 

Odkaz Cable greas na stránkách Faren Praha

https://www.faren-praha.com/