Decavil F - rozpouštědlo močového a vodního kamene 5L

výrobce:Farmicol SpA
katalogové číslo:404. 005
EAN:8020089405010
dostupnost: Skladem Faren
cena bez DPH:595,1 Kč

720,0 Kč

DECAVIL F je:

Koncentrované rozpouštědlo a odokujovač DECAVIL má hodnotu pH < 1. Koncentrovaná směs několika kyselin a korozních inhibitorů.  Decavil F patří k nejlepším přípravkům v oblasti odokujovacích prostředků a rozpouštědel usazenin. Obsah kyseliny solné a chlorovodíkové zaručuje efektivní rozpouštění usazenin v uzavřených okruzích a systémech, přítomnost korozních inhibitorů zajistí, aby Decavil F nepoškodil kovy. 


DECAVIL F je ideální pro odstranění těchto depozitů: zbytky cementu, betonu, kotelní kámen, silikáty, sanytr, rez a všechny druhy oxidačních produktů, močový a vodní kámen,. Velkou předností DECAVILu F je jeho vysoká koncentrace, která dovoluje jeho použití při velmi vysokém ředění. Většina produktů dostupných na trhu se používá neředěná, takže při použití oceníte konkrétní přednosti tohoto rozpouštědla. Korozní inhibitory, které produkt obsahuje, znamenají, že může být použit v libovolné situaci s výjimkou hliníku a hliníkových slitin!!
Po použití jej postačí pouze důkladně opláchnout, neutralizace produktu je doporučena přípravkem 100 USI.

Decavil F může být použit pro odstranění kamene z ohřívacích vřeten a ponorných ohříváků, protože nenabíjí elektricky povrchy a tím brání případnému zkratování. V sektoru dodávky tepla se používá pro odstranění depozitů v ohřívacích systémech, odpařovacích chladících věžích a tepelných výměnících. V sektoru chlazení a klimatizací je Decavil F vynikající pro čištění vodou naplněných uzavřených chladicích okruhů.
V sektoru motorů vozidel odstraňuje depozity z chladících systémů. Ve stavebnictví eliminuje cementy ze všech typů zařízení a povrchů. Po položení podlah odstraňuje zbytky lepidel a sanytru.
V průmyslovém sektoru odlévání plastů a gumy tento produkt bez námahy očistí ocelové licí formy. DECAVIL F může být použit také v sektorech výroby průmyslového skla, mramoru, žuly a keramiky.

Koncentrace DECAVIL F je závislá na způsobu jeho použití. Zde je několik typických aplikací a dále záleží na zkušenosti uživatele odhadu správné koncentrace pro řešení dalších úkolů v případech, které zde nejsou uvedeny.


Systémy vytápění
1 díl DECAVIL F ve 3 - 5 dílech vody


Stavebnictví
1 díl DECAVIL F ve 2 až 5 dílech vody pro odstraňování cementů; 1:1 pro odstraňování rzi ze zařízení a náčiní


Motory vozidel
1 díl DECAVIL F ve 5 až 10 dílech vody pro chladící systémy


Čištění odlévacích a lisování plastů do forem
Pro čištění forem použijte produkt čistý a pro čištění uzavřených chladících okruhů jej použijte ředěný v poměru 1:3.


Opravy domácích užitkových přístrojů
Pro ponorné vařiče v ředění na 50%, zejména u vařičů určených pro přípravu presso kávy; v případě železných částí mycích strojů a myček nádobí použijte ředění 1:3.

 

Kde se dá Decavil F dále použít:
Instalatérství, topenářství
Čištění forem na odlévání plastů ve slévárnách obecně
Údržba a čištění některých přístrojů
Čištění potrubí kávových a nápojových automatů, čištění topných systémů

 

Odkaz Decavil F  na stránkách Faren Praha

https://www.faren-praha.com/