Decavil F - rozpouštědlo usazenin 30 kg

výrobce:Farmicol SpA
katalogové číslo:404. 030
EAN:
dostupnost: Skladem Faren
cena bez DPH:3 272,7 Kč

3 960,0 Kč

DECAVIL F má hodnotu pH < 1

 

DECAVIL F je koncentrovaný výrobek pro čištění a odstranění usazenin, sanytrů, depozitů, zbytků cementu i betonu. Decavil F odstraní rez, rezavé skvrny, močový kámen, vodní a kotelní kámen, silikáty, všechny druhy oxidačních produktů. Hlavní výhodou koncentrátu  DECAVIL F je jeho velmi vysoká koncentrace, která umožňuje jeho použití i při  velkém naředění. 

Decavil F nepoužívejte na hliník a hliníkové slitiny protože může dojít ke změně barvy povrchu hliníku.

Po použití Decavilu F je dobré dobře opláchnout Decavil proudem vody nebo použít slabou koncentraci Faren odmašťovač 100 USI.

Decavil F je velmi silný odokujovač-rozpouštědlo vodního kamene a obsahuje korozivní inhibitory.

Decavil F je možné použít i pro odstranění kamence z ohřívacích těles a ponorných ohřívačů vody. V sektoru dodávky tepla je Decavil F používán pro odstranění usazenin vodního a kotelního kamene v topných a ohřívacích systémech, odpařovacích a chladících věžích, tepelných výměnících a bojlerech. V případě topných systémů nebo radiátorů a klimatizačních systémech je Decavil F vysoce účinný pro čištění uzavřených topných nebo chladicích okruhů.

U motorových vozidel může být Decavil použit na čištění chladícího okruhu. Ve stavebnictví je Decavil vhodný pro odstranění zbytků cementu a betonu např. v míchačce nebo na zednickém nářadí.

V průmyslovém sektoru je možné použít Decavil F na čištění forem a ocelových licích forem na odlévání plastů, gumy, skla, keramiky. 

Koncentrace DECAVIL F se odvíjí dle způsobu jeho použití... Zde je několik možností aplikací Decavil F. Další možnosti použití a koncentrace Decavilu F závisí na uživateli a odzkoušení naředění v jeho konkrétním případě.

 

Doporučené ředění:

Odstranění rzi 1:1

Odstraňování nánosu cementu, betonu, malty 1:2 až 1:5

Čištění kotlů, bojlerů a jiných uzavřených vodních topných okruhů 1:3 až 1:5

Sanitární zařízení a teplárenství 1:3 až 1:5

Čištění forem pro lisování plastů max. 1:2 nebo neředit vůbec

 

Použití Decavil F

čištění WC, umyvadel, pisoárů

Intalatéři, topenáři

Stavby, stavební zařízení, lešení

Formy na plasty a slévárny

Čištění zaneseného odpadního potrubí

 

 

https://www.faren-praha.com/