Artic FLU -50

výrobce:Farmicol SpA
katalogové číslo:726. 025
EAN:
dostupnost: Skladem Faren
cena bez DPH:3 975,2 Kč

4 810,0 Kč

Artic Flu -50, je ochranná nemrznoucí kapalina. 

Artic FLU je nemrznoucí kapalina která byla vyvinuta, aby odstranila negativní vlastnosti vody použité jako chladicí médium.

Artic FLU koncentrovaná kapalina max. do minus 50°C má vynikající vlastnosti a jako nemrznoucí chladivo zároveň ochraňuje všechny typy slitin a kovů..

Artic FLU pro minus 50 stupňů celsia je vysoce koncentrovaný výrobek použitelný i při dlouhodobém kontaktu s gumovými těsněními a lehkými slitinami.. Artic FLU má silný antikorozní účinek a zabraňuje tvorbě pěny a ukládání vodního kamene.. Koncentrát Artic FLU je nehořlavý, protože neobsahuje alkohol..Artic FLU -50 neobsahuje ani nitráty, fosfáty či aminy..Tato nemrznoucí kapalina je ředitelná obyčejnou vodou, ale i destilovanou vodou.

Ve většině motorů je v bloku umístěna mrazová zátka, které má za úkol chránit motor v situaci, kdy je v chladicím systému obyčejná voda (tedy nikoli nemrznoucí kapalina) nebo pokud okolní teplota klesne pod bod tuhnutí nemrznoucí kapaliny. Pokud se chladicí kapalina přehřeje, může se začít v motoru vařit; vznikající bubliny páry mohou způsobit vážné poškození motoru. Problému pomůže zabránit tlakový chladící systém a používání správně naředěné nemrznoucí kapaliny.

Artic Flu -50°C je ochranná nezamrzající kapalina pro chladící systémy vozidel, motorů i chladících systémů. 
 

 

https://www.faren-praha.com/