Risolvo - odstraňovač barev a graffiti - 400 ml

výrobce:Farmicol SpA
katalogové číslo:938. 004
EAN:8031090310540
dostupnost: Skladem Faren
cena bez DPH:189,3 Kč

229,0 Kč

Risolvo je:

Rozpouštědlo pro odstranění graffiti ze stěn.

 

PROČ ZROVNA RISOLVO:
RISOLVO obsahuje vosky, které mu propůjčují schopnost „nalepit se" a zpomalují jeho odpařování. To dovoluje účinné působení na všechny typy vandalských značek nebo graffiti na stěnách udělaných ze sprejů nebo značkovačů. Může být použit na všech druzích kovů , na skle, na netečných látkách, jako je kámen, pohledový beton, keramika atd. Formát aerosolu je velmi praktický a použití produktu je velmi jednoduché v libovolné situaci.
RISOLVO není vhodné pro použití na plastech a na Plexiskle.


JAK
Po protřepání spreje v trvání asi 30 vteřin aplikujte s využitím speciálního nátrubku na ošetřovanou plochu nastříkáním ze vzdálenosti asi 20 cm. S odstraňováním začněte zdola a postupujte směrem nahoru . Ponechejte působit 5 až 15 minut, potom opláchněte užití vysokotlaké myčky nebo výkonného otryskání vodou. Nečistěte mechanicky hadrem nebo jinak. V případě potřeby opakujte .


Výstraha!
Pokud se RISOLVO použije na lakovaných kovových površích nebo na křemencem opláštěných stěnách (fasádní pásky), může dojít k poškození nátěru nebo může vyvolat odlupování. Doporučujeme otestovat produkt na malém skrytém místě povrchu . V každém případě odstranění graffiti značně zjednodušuje opravné činnosti eliminováním potřeby mnoha nátěrů smaltu nebo emulzního laku, který by byl zapotřebí k překrytí graffiti.
Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou! V případě havarijního kontaktu ihned opláchněte velkým množstvím vody.


KDE
Graffiti na stěnách, vandalské znaky, trvalé značkovače...

 

Odkaz Risolvo na stránkách Faren Praha

https://www.faren-praha.com/