Tato vazelína je vhodná pro mazání kombinovaných povrchů jako je plast, guma, kov, dřevo. Je odolná proti vlhkosti.
Vodou ředitelný odmašťovač pro dílny i domácí použití. Koncentrát ředitelný vodou, který dokáže odmastit i betonovou dlažbu od olejové skvrny.
Všestranný vodou ředitelný odmašťovač pro každou dílnu i domácnost. Silný koncentrát, který dokáže odmastit i betonovou dlažbu od olejové skvrny.
Chlorované rychle se odpařující rozpouštědlo které nezanechává žádné zbytky. Velmi účinně odmašťuje i na povrchu který je opatřen nátěrem či lakem. Nepoškozuje gumu ani silikon.
Chlorované rychle se odpařující rozpouštědlo určené pro odmaštění nečistot z ploch.
Superabsorbční prášek pro likvidaci úniků nebezpečných kapalin jako benzín, nafta a široké spektrum kyselin. Snow je amorfní křemičitý prášek na bázi křemičitanu sodného, hlinitého a draselného.
Ochranná emulze pro obnovení a regeneraci pneumatik a výrobků z gumy.pH 10,5
Sprej na čištění brzd, brzdových destiček, rozpouští nečistoty olejové usazeniny. Čistí a odmašťuje diskové brzdy rozpouští nečistoty.
Tato leštěnka na bázi přirozených olejů a rozpouštědel, penetruje do kovu a ochrání jej od oxidace, vlhkosti. Při pravidelném použití na nerez mosaz zabrání tvorbě otisků prstů.
Citrus - je odstraňovač vodního kamene z vodovodních baterí. Citrus má pH 2,5 a ředí se vodou-nemusí se oplachovat.
Cler je tuhá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a změkčovadlem. Cler obsahuje glycerinový olej a kyselinu stearovou. Díky svým vlastnostem je velmi účinný na silně znečištěné ruce.
Decavil F je rozpouštědlo vodního, močového kamene, které dokáže narušit i cement a beton v odpadním potrubí. pH 1
Decavil F je rozpouštědlo vodního, močového kamene, cementu, betonu a dalších usazenin anorganického charakteru.
Deltaflex - D 422 - Trvale pružná těsnící hydroabsorbční hmota která přilne i pod vodou. Na opravu střech, okapů a dalších netěsností.
Fireglass je čistící a odmašťovací prostředek určený na keramiku krbů, krbových vložek, skel, sporáků i umaštěných stěn v okolí ohřívacích médií.
Interierová vůně - parfémovaný deodorant který je rozpustný ve vodě. Fresco deo je určené pro interiéry a jeho použití je velmi jednoduché.
Galvex je disperze zinkového prášku ve spreji určená pro retušování a studenou Galvanizaci různých ploch.
GF 500 je technická vazelína se širokým spektrem použití od domácností po průmyslový sektor. Chrání elektrody, plasty i gumu.
GF 500 je technická vazelína se širokým spektrem použití od domácností po průmyslový sektor. Chrání elektrody, plasty i gumu.
Vazelína GF 501 je silkonová vazelína určená pro mazání smíšených materiálů.
Víceúčelová vazelína na bázi lithia - má vynikající tepelnou a mechanickou stabilitu.
GF 502 je vazelína s obsahem lithia. Je vhodná pro namazání ložisek a mechanismů.
Vazelína GF 503 je vhodná pro mazání mechanismů, ložisek a kluzných spojení. Jedná se o víceúčelovou vazelínu s obsahem lithia.
Víceúčelová vazelína s obsahem lithia. Tato vazelína je vhodná pro mazání mechanismů, ložisek a kluzných spojení.
Vazelína s obsahem disulfid molybdenu. Pro použití v náročných podmínkách (voda, změny teplot, velké tření, vibrace)
Vazelína s dlouhodobým účinkem odolná v náročných podmínkách (voda, vysoký tlak, vibrace, změna teploty).
GF 505 je mechanicky odolná, má dobrou adhezi a
rezistenci k vodě.
Mazivo určené pro použití na mazání mechanismů v potravinářství. Použití v pekárnách, kuchyních, výrobnách a balírnác potravin.
Zinkový prášek ve spreji, zlatá barva. Určený k retušování i ochraně povrchu.
Movi grease je obohacena grafitem, odolává vysokým tlakům i teplotám a zabraňuje opotřebení součástí a součástek v extrémních podmínkách.
Kutron je víceúčelový sprej. Uvolňuje, maže konzervuje, odpuzuje vlhkost, čistí od nečistot.
Kutron F27 je obdoba výrobku VD. Tento produkt je vhodný jako mazivo, uvolňovač, odrezovač, konzervant, čistidlo, je vodě odpudivý, zabraňuje oxidaci, zlepšuje ochranu elektrických spojů.
Plastová lahev 500 ml s rozprašovačem. Měrka na lahvi 350 ml, maximální obsah lahve je 0,5 litru.
Metalický zinek ve spreji. Metal Zinc má 98% obsah zinkového prášku.
Mobilní zásahová sada pro řešení úkapů ropných louží na silnici, kyselinových a dalších havárií v terénu. Snadno skladovatelná.
je velice účinný koncentrovaný alkalický čistící, odmašťovací a dekarbonizační prostředek určený pro kuchyně na čištění ploten, sporáků či pánví.
Účinný koncentrovaný alkalický čistící, odmašťovací a dekarbonizační prostředek určený pro kuchyně na čištění ploten, sporáků či pánví.
No Rust je konvertor rzi. Odrezí zkorodovaný povrch a navrátí kovu jeho povrchovou soudržnost. Je v hodný k dalšímu nátěru.
100USI je všestranný víceúčelový odmašťovač který má využití jak v dílně a při odmaštění motoru tak i v domácnosti na veškeré plochy vč. čištění tkanin a koberců.
PTFE GREASE
Ochranný lubrikant s teflonem ( polytetrafluoretylen )
Šetrný odstraňovač vandalských graffitů a starých barev s pomalým odpařováním.
Odstraňuje korozi a zabrání dalšímu rezivění kovových komponentů i kovových ploch. Nanáší se štětcem nebo rozprašovačem.
Sanitační prostředek,dezinfekce pro klimatizace - především pro autoklimatizace.
Sanificante clima je kapalný detergent s neutrálním pH určený pro vzduchotechnické a klimatizační systémy.
SANIFICANTE CLIMA Sanitační detergent pro vzduchotechnické systémy.
Pro mytí a dezinfekci rukou- 5kg.
Scor je kapalina zabraňující ulpívání horkých odstřiků. Tento koncentrát má neutrální pH a je možné použití při sváření drátem.
Jemná vazelína ve spreji, netuhne při kontaktu s prachem, maže bez tvorby skvrn.
Toto rozpouštědlo je určené pro odstranění tuků a zbytků maziv z kovových součástek a ploch strojů.
Prostředek na pohlcení nebezpečných úniků, ropných látek i olejů.
Čistící a leštící pěna ve spreji. Obsahuje velmi jemné abrazivo díky kterému šetrně a účinně čistí všechny druhy kovových i jiných povrchů.
Tento odmašťovač ředitelný vodou má široké spektrum použití, je šetrný nepoškozuje povrchovou úpravu.
Víceúčelový odmašťovač (koncentrát) pro čištění i těch nejhouževnatějších usazenin.
Koncentrát pro mytí vozidel,karavanů, transportních ploch. Má neutrální pH.
Povrchová úprava práškem nerezové oceli ve spreji. Steel e urrčen k retušování a drobným opravám.
Odstraňovač starých barev, nátěrů i vandalských graffiti. Je vyráběn i v gelové konzistenci.
Rozpouštědlo starých barev, nátěrů i vandalských graffiti. Je určen především na vertikální použití - nestéká.