X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
počet produktů: 0
cena: 0,0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 58
týden: 327
celkem: 8170
Doplňky stravy, kosmetika, superpotraviny.
nejprodávanější produkty
100 USI - odmašťovač 1 Litr
Silný odmašťovač
156,0 Kč
Melt - čistič odpadů 750 ml
Na hluboké ucpávky
168,0 Kč
nejnovější produkty
Rozprašovač
25,0 Kč


Rady, postupy

DECAVIL F -  Zde je video na kterém uvidíte několik možností použití  http://youtu.be/Gf4u_XY7TaQ

Další použití Decavilu:

1) čištění topných systémů a okruhů (ředění 1:3). Do okruhu napustíte Decavil F a ponecháte několik hodin působit (cirkulovat) v systému nejlépe přes noc. Pokud je systém hodně zanešený vodním kamenem či rzí, tak je nutné počítat i s případným chvilkovým ucpáním potrubí v užších místech. V případě větších nánosů je nutné postup čištění a rozpouštění usazenin opakovat, opět nejlépe přes noc

2) čištění odpadního potrubí (ředění 1:1) V případě čištění odpadního potrubí ucpaného cementem nebo i betonem je nutné postupovat systematicky a nejlépe na noc vlévat přiměřené (1:1) množství Decavilu F do potrubí a pokud je to možné tak mechanicky (např. drátem) narušovat ucpávku. Ucpávka (pokud je většího rozsahu) bude postupně rozpouštěna až se odplaví do odpadu.

3) čištění spár u dlažby (ŘEDĚNÍ 1:10) Decavil F Vám může velmi usnadnit čištění silně zanesených spár. Čištění provádějte v rukavicích a plastovým kartáčem. Pozor na hadr nebo mop, protože ten by se při čištění poškodil - Decavil je velmi silné rozpouštědlo. _______________________________________________________________________________

 

MELT -  Video na kterém je funkčnost MELTU  http://youtu.be/ImppN7C1w-4

Další použití Meltu:

1) čištění ucpaného umyvadla provádějte opatrně co do použitého množství Meltu. Postačí půl deci při jedné aplikaci kvůli silnému účinku Meltu. V případě potřeby níže uvedený postup opakujte. POSTUP aplikace je nejlépe trychtýřkem do odpadového kanálku-po aplikaci 50ml počkejte cca 1 minutu a pak nalijte 50ml studené vody. Po té nechejte působit 30 minut a teprv potom spláchněte větším množstvím vody. Pokud je potřeba tak celý postup opakujte.

2) čištění zacpacného WC - V případě ucpaného WC bude nutno použít minimálně 2 dcl Meltu při jedné aplikaci. Pokud je ucpávka v kolínku bude nutné nalít 2dcl MELTU nejlépe pomocí hadičky až k ucpávce která se často udělá lehce za ohybem odtoku WC. Jelikož je většinou ve WC voda, tak není zapotřebí ji dolévat a po aplikaci je potřeba počkat 30 minut. V případě potřeby postup zopakujte.

3) čištění ucpávky hluboko v potrubí - při tomto problému je nutné vlévat Melt přímo do potrubí ve kterém je ucpávka a po nalití zhruba 2 dcl Meltu je potřeba zalít zhruba 2dcl studené vody a nechat zatéci až hluboko k ucpávce kde bude Melt působit zhruba 30 minut. Pokud postup nepomůže na první pokus tak je potřeba postup zopakovat.

 

 

 

 

 

 

 

Postup při čištění zámkové dlažby od oleje:

 

 

 

 

 

 

Postup při čištění ucpaného odpadu:

 

 

 

 

 

 

Čištění tkanin a skvrn na kobercích:

 

 

 

 

 

 

Odmašťení povrchu před lakováním:

 

 

 

 

 

 

Odstanění žvýkačky s koberce: